Araç Muayene Durum Sorgulama ve Öğrenme


Araç Muayene Durum Sorgulaması bilgisi için tıklayınız.


Yukarıda yer alan bağlantıdan e-devlet girişi yaparak muayene sorgulaması yapabilirsiniz. Araç muayene durum sorgulaması için plaka numarası ve muayene numarası girerek Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı TÜVTURK Muayene Durum Sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili sayfadan muayene durum sorgulama yanı sıra TÜVTURK Muayene Randevu Kayıt, Araç Plakasına Yazılan Ceza Sorgulama (Gerçek Kişi), Kara Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama, TÜVTURK Muayene Randevu Listeleme ve Barkodlu Araç Muayene Raporu Sorgulama gibi işlemleri de online yapabilirsiniz.

Muayene ile ilgili verilen hizmetlerden bir tanesi de randevu kayıt işlemidir. Bu işlem ile online araç muayene randevusu alabilirsiniz. 7 adımdan oluşan servis ile online randevu alabilirsiniz veya mevcut randevunuzda değişiklik yapabilirsiniz. Randevu değişikliklerinde plaka değişikliği olmamaktadır.

Konular: Araç Muayene Durum Sorgulama, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı TÜVTURK Muayene Durum Sorgulama Araç Muayene Randevu Listeleme ve Araç Muayene Randevu İptal işlemleri ile ilgili bilgi verilmektedir.

Ulaştırma Bakanlığı

Araç Muayene Durum Sorgulama
Araç Muayene Randevu Kayıt
Araç Muayene Randevu Listeleme
Araç Muayene Randevu İptal
Ticari Araç Sorgulama

Kategori: E-Devlet Online Sorgulamalar