Bandırma Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Güncel İletişim Bilgileri

Bandırma Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Anadolu Meslek Lisesi adres, telefon, faks v.b. güncel iletişim bilgileri listelenmektedir.

Bandırma Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Anadolu Meslek Lisesi İletişim bilgileri:

Adres: Atatürk Caddesi No:80
Telefon: 02667133030
Faks: 02667183148
İlçe: BANDIRMA


Eğitim Hizmetleri ile ilgili ve Bandırma Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Anadolu Meslek Lisesi ile ilgili Forum bölümümüzden bilgi, yardım ve bilgi alabilirsiniz.

İl, ilçe ve okul bazında resmi ve özel ilköğretim okullarının bilgileri ve ilköğretim programları başta olmak üzere konuyla ilgili diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

İlköğretime elektronik kayıt işlemleri internet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bandırma Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Web sitesini meb.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadan: Bandırma Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Anadolu Meslek Lisesi telefon,adres ve diğer güncel iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kategori: Eğitim / İlk ve Ortaöğretim Okulları / İlköğretim Okulları / İlköğretim Okulları Listesi / İlköğretim Okulları, Liseler, Öğretmen Evleri