TC Kimlik No İle SGK Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) kayıtlı olan bireyler, TC Kimlik Numarası üzerinden kolayca SGK sorgulama işlemi gerçekleştirebilirler. SGK sorgulama, bireylerin sosyal güvenlikleri ile ilgili önemli bilgilere erişmelerini sağlayan bir işlemdir. Bu sorgulama, SGK'ya kayıtlı olan sigortalının prim durumu, emekli olma durumu, sağlık hizmetlerinden yararlanma durumu gibi detayları içerir.

TC Kimlik No İle SGK Sorgulaması bilgisi için buraya tıklayınız.

SGK sorgulamamalarınızı TC Kimlik Numaranız ile yapabilirsiniz. TC Kimlik no ile SGK Sorgulama yapabilir, TC Kimlik ile SGK Hizmet Dökümünüzü öğrenebilirsiniz. TC Kimlik numaranızı bilmiyorsanız yine soldaki menüden TC Kimlik Numaranızı öğrenebilirsiniz. E-Devlet Girişi için soldaki menüyü kullanabilirsiniz. TC Kimlik ile SGK Sorgulamalarınız E-Devlet girişi ile yapabilmektesiniz. E-Devlet girişi için mobil imzanız ile giriş yapabilirisiniz veya PTT şubelerinden E-Devlet Şifresi alabilirsiniz.

 

SGK Hizmet Dökümü

SGK Hizmet Dökümünüzü, SGK Sorgulamalarınız ve Hizmet Dökümünüzü E-Devlet girişi Yaparak Sorgulayabilirsiniz. SGK hizmet Dökümü sorgulama sayfasından SGK Hizmet Dökümü sorgulaması yapabilmek için TC Kimlik numarası ile giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız ilgili sayfadan (SGK Hizmet Döküm) E-Devlet Kapısı girişi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. TC kimlik Numaranız ile SGK Hizmet Dökümünüzü öğrenebilirsiniz. TC Numarası ile SGK hizmet dökümü sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

SGK İl Müdürlükleri

SGK, Sosyal Sigortalar Kurumu

TC Kimlik No ile SGK Sorgulama

SGK Emekli Aylığı ve SGK İkramiye Hesaplama

SGK Emeklilik Yaşı Hesaplama

SGK E-Bildirge Giriş
Kategori: SGK / TC Kimlik İle SGK Sorgulama